Vieta svetainėje: APIE MUS > PREKĖS > Pripučiamos valtys > SELVA valtys
Sekmadienis, 14. Liepa 2024

SELVA valtys

 

Selva 550 PRO
 Selva D 600 D.S. - Selva MARLIN 100XSR
 Selva D 600 D.S. - Selva Tarpon 115

 
 
         
Selva PA 410 DVC
  Selva S 900
  Selva S.700

 
 
     
  Selva T260 RL
  
  
  

   

       - pripučiamų valčių katalogas: parsisiųsti. 

 

  - RIB pripučiamų valčių katalogas: parsisiųsti. 

 

 - nuoroda į gamintojo puslapį.

    

 

  - SELVA (Tender Line) pripučiamų valčių kainynas.

    

 - SELVA (PLEIN AIR Line) pripučiamų valčių kainynas.

 

- SELVA RIB (Evolution Line, Professional Line, Luxury Tender Line) pripučiamų valčių + variklių kainynas.

 
                                          

  SELVA RIB PRIPUČIAMŲ VALČIŲ NAUJAI IŠLEISTI Professional Line“ SERIJOS  

MODELIAI – 430 PRO  NEW  ir 480 PRO  NEW     

    

 Dabar SELVA „Professional Line“(„Profesionali serija“) RIB valčių seriją sudarys modeliai nuo 4,3 m. iki 7m. Daug vietos ant denio, tamsios spalvos balionai, valtis turi apsaugą per visą balionų ilgį ir centrinėje zonoje, virvių išdėstymas leidžia saugiai įsikibti plaukiant. Sauga ir patvarumas yra svarbiausios savybės tiems, kurie intensyviai naudoja valtį. SELVA Professional Line“ serijos modelių RIB valtys idealiai tinka darbui jūroje ir kitam profesionaliam naudojimui.

Išleisti nauji SELVA RIB pripučiamų valčių Professional Line“ serijos modeliai :

 430 PRO

 430 PRO su konsole arba Jokey sėdyne  NEW

 480 PRO

 480 PRO su konsole arba Jokey sėdyne

 430 PRO ir 480 PRO galima užsakyti su skirtingomis versijomis:

 Be konsolės su varikliais valdomais vairalazde.

 Su standartine konsole su varikliais valdomais nuotolinio (distancinio) valdymo rankena.

 Su Jokey sėdyne su varikliais valdomais nuotolinio (distancinio) valdymo rankena.

 SELVA RIB Professional Line“ 430 PRO ir 480 PRO modeliai komplektuojami su SELVA gamyklos varikliais:

 Antibes 2T   (Italija)    30 AG

 Madeira 2T   (Italija)    50 AG

 St.Tropez 2T (Italija)    60 AG

 Wahoo 4T     (Japonija)   20 AG

 Kingfish 4T  (Japonija)   25 AG

 Aruana 4T    (Japonija)   40 AG

 Dorado 4T    (Japonija)   50 AG

 Dorado 4T    (Japonija)   60 AG

 SELVA RIB 430 PRO ir 480 PRO modelių technines charakteristikas, fotografijas ir standartinę komplektaciją žiūrėkite SELVA RIB pripučiamų valčių kataloge.

 

 

Pirmoji „SELVA“ gamykla Sesto San Giovanni (Milanas) 1948 m.

 

 Italų kompaniją „SELVA MARINE“ 1945m. įkūrė Lorenzo Selva. Iki šių dienų „SELVA“ sudaro rimtą konkurenciją japonų ir amerikiečių kompanijoms. 

 Daugiau kaip 10 metų „SELVA“ bendradarbiavo su kompanija „OMC“. „SELVA MARINE“ gamykloje buvo gaminama daug detalių ir mazgų kompanijai „OMC“, kuri gamino variklius „Johnson“ ir „Evinrude“. Naujų  „SELVA“ variklių kūrimas vyko bendradarbiaujant su amerikiečių konstruktoriais. Ir šiandien galima pamatyti panašius detalių mazgus ant šių gamintojų variklių. Yra labai panašių techninių sprendimų, susijusių su variklio nuleidimu, pasvirimo kampo reguliavimu, uždegimo sistema ir t.t.

 Specialistams nėra jokia paslaptis, kad pastaraisiais metais kai kurie detalių mazgai, pagaminti „SELVA MARINE“ gamykloje, naudojami Japonijos gamintojo „YAMAHA“ variklių surinkimui. Eilė „kojos“ detalių mazgų gaminama Italijoje “SELVA MARINE“ gamykloje, o po to siunčiami į  „YAMAHA“ variklių surinkimo gamyklą Prancūzijoje.

 Kai kurios komplektuojančios detalės gaminamos „SELVA MARINE“ gamykloje Japonijos dyzeliniams varikliams „YANMAR“. Po surinkimo Japonijoje šie varikliai patenka į Europos rinką ir yra parduodami per Olandijos platinimo centrą.

 „SELVA MARINE“ gamykla taip pat gamina daug detalių elektriniams pakabinamiems varikliams „TORQEEDO“.

 „YAMAHA“ turi „SELVA MARINE“ gamyklos dalį akcijų. Japonų giganto susidomėjimas patvirtina geras „SELVA“ variklių perspektyvas pakabinamų variklių pasaulinėje rinkoje.

 

EUROPINIS SOLO

 

 „SELVA“- vienintelė kompanija Europos teritorijoje gaminanti pakabinamus valčių variklius. „SELVA MARINE“ gamykla įsikūrusi Italijoje- Tirano miestelyje ir užima ~13 000 m2 ploto. Antra gamykla ir sandėliavimo patalpos buvo pastatytos 2004 m. ir 2008 m.- užima ~ 9 600 m2 ploto.

 Kompanijai vadovaujantis Lorenzo Selva su savo broliu Maurizio Selva neslepia, kad sėkmės priežastis yra tame, kad vienas iš pagrindinių variklių privalumų yra jų konstrukcijos paprastumas, todėl jie pigesni ir paprasčiau aptarnaujami. Be to mažesnis litražas reiškia ir mažesnes degalų sąnaudas variklio galios vienetui.

 Svarbi „SELVA“ gamyklos naujovė-  keturtakčių variklių serijos sukūrimas bendradarbiaujant su kompanija „YAMAHA“. Dabartiniu metu ( 2013 m. ) „SELVA“ gamykla išleidžia 35 bazinius modelius 97-ose versijose keturtakčius variklius „QuattroT“, 4 modelius 4-ose versijose dvitakčius DFI variklius ir 5 modelius 7-ose versijose dvitakčius pakabinamus  variklius. „SELVA“ kompanija taip pat išleidžia daugybę pripučiamų valčių, RIB valčių - 19 modelių nuo 3,4 m. iki 9,6 m., plastikinių valčių - 2 modelius 4,5 ir 4,8 m., plastikinių katerių - 20 modelių nuo 5 iki 9 metrų.

 

 KOKYBĖS GARANTIJA

 

  Nuolat tobulinant techniką ir pastoviai diegiant naujas technologijas ir įrenginius, kompanija „SELVA MARINE“  atlaikė Japonijos ir Amerikos gamintojų stiprią konkurenciją.

 Šiuo metu „SELVA“ yra viena iš pagrindinių pakabinamų variklių gamintojų pasaulyje ir vienintelė Europoje.

 Kompanijos „SELVA“ kainų politika paremta komplektiniais pardavimais ( valtis + variklis; kateris + variklis). Tai leidžia kompanijai laikytis savo filosofijos, kuri išreiškiama šiais žodžiais: „Mes pirmieji Europoje pasiūlėme komplektinį pardavimą, bet tai neužsigulėjusių prekių pardavimas. Mūsų komplektai yra originalūs ir papildo vienas kitą“.  Kaip sako Lorenzo Selva: „Pageidaujantiems leistis į vandens keliones užtenka įsėsti į mūsų valtį, įsipilti kuro į baką ir pasukti mūsų variklio užvedimo raktelį“.

 30% “SELVA “ produkcijos yra parduodama  Italijoje, o visa kita 70% dalis - kitose pasaulio šalyse. Dabar ją galima rasti net pačiose egzotiškiausiose pasaulio vietose: Prancūzijos Gvianoje, Malaizijoje, Senegale, Jemene. “SELVA MARINE” gamykla yra oficiali variklių tiekėja Italijos pakrantės apsaugos tarnybai ir Italijos armijai.

 Oficialus “SELVA MARINE” produkcijos atstovas Lietuvoje – UAB “BARKASAS”.

 

.